«Добре, що ти є»

Спільнота «Діяння апостолів»

Церква дає багато можливостей для духовного розвитку своїх мирян. Зокрема це Літургія, біблійні кола, молитовні групи, прощі, конференції, християнські молодіжні фестивалі, спільноти тощо. Окремо хочемо наголосити саме на молодіжних спільнотах, адже їхня унікальність полягає у тому, що ініціаторами створення часто є не духовенство, а звичайні християни.

Так, у лютому цього року було створено харизматичну спільноту, дочірню від спільноти БетЕл, «Діяння Апостолів» на чолі з лідером Владом Коваленком. Ініціаторами її утворення стали учасники євангелізаційного курсу РУАХ.
«Діяння Апостолів» складається приблизно із 30-40 учасників віком від 17-ти до 40-ка років.
Особливістю спільноти є її діяльність у руслі віднови у Святому Дусі. Тобто її метою є заохочення власним прикладом до прийняття Святого Духа, Його дарів, на що неодноразово наголошував Папа.
Учасники «Діяння Апостолів» своїм життям прагнуть показати, що Бог не залишається в церковних стінах, Він поруч із нами, чує нас, радіє чи плаче з нами; Він може нам реально допомагати, і ми можемо бачити Його дію. Тому основою євангелізаційної справи є діяльність, завдяки якій «апостоли» діляться своїм досвідом життя у Святому Дусі, чинять діла милосердя. Зокрема стараються допомагати бідним з продовольством та ліками, систематично кожного тижня годують бездомних людей та стараються придбати для них одяг.
Також спільнота проводила чування в тернопільському катедральному соборі (наразі вони не проводяться у зв’язку з коронавірусом); два рази на місяць (у середу) організовує молитовні зустрічі; бере участь у пісенному супроводі Літургії.
До такої праці на «Божій ниві» спонукає і надихає учасників Біблія, приклади святих і найбільше – прості, щирі християни, які, незважаючи на свої клопоти, знаходять у собі сили і любов для допомоги іншим, які не бояться говорити про Бога і жити Ним.

«Діяння Апостолів» часто співпрацюють з іншими спільнотами для проведення певних євангелізаційних заходів, зокрема таких як РУАХ. Найчастіше це спільноти БетЕл, Ковчег. Оскільки важливим напрямком віднови у Святому Дусі є екумунізм, який передбачає об’єднання християнського світу, спільнота також спілкується з протестантами, які долучаються до її діяльності.

Матеріально та молитовно підтримуючи інших, надзвичайно важливим є вміння передати людям відчуття великої Божої любові, допомогти зрозуміти, що Бог створив кожного з нас унікальним. Напевне тому так добре прижилося неофіційне гасло, яке вже встигло стати привітанням: «Добре, що ти є». У цій короткій і простій фразі відчувається важливість кожного з нас у житті Церкви, яку ми творимо.

«Діяння Апостолів» щиро запрошують до себе усіх охочих ближче познайомитися з Богом через молитви, діла милосердя, почерпнувши ще більше для свого духовного життя з багатств Католицької Церкви. Зробити це можна, написавши нам у соцмережі.
www.instagram.com/diiannia_apostoliv

WP Radio
WP Radio
OFFLINE LIVE