Крокуючи до святості

Як бути святим у повсякденному житті

[temphc-start on=”2022-04-01″ at=”17:54″ countdown=”true” color=”orange” message=”Матеріал на даний момент недоступний.”]

Кожна людина прагне до святості тут, на землі, щоб ще за життя по-справжньому зустрітися з Богом. І головною метою нашої спільноті є здобувати святість і допомагати у цьому іншим. Спільнота «Tutti i Santi», яка вже більше 2-ох років діє при парафії Всіх Святих Українського Народу, намагається донести до усіх цю місію.

Назва спільноти «Tutti i Santi» в перекладі з італійської значить «всі святі», саме це і є нашою місією – досягати святості та допомагати у цьому іншим.

Святий Дон Боско говорив: «Святість полягає в сумлінному виконанні наших щоденних обов’язків». Тому кожен із нас прагне в щоденному житті свідчити дію Бога та показувати приклад справжнього християнина. Для цього члени «Tutti i Santi» спільно моляться, читають Святе Письмо, роздумують над ним та діляться внутрішніми пережиттями, духовним досвідом. Молодь нашої спільноти активно долучається до життя парафії. Тісно співпрацюємо та допомагаємо розвиватися марійській дружині, щосуботи спільно з духівником та аніматорами, що також є членами спільноти, влаштовуємо невеликий табір. Катехизація, банси, ігри, головоломки та частування – все це є невід’ємною частиною вихідних для воїнів Пресвятої Богородиці.

Кожен член «Tutti i Santi» намагається своїми талантами служити для розвитку парафії. Функціонує у нас і майстерня з виготовлення воскових свічок, де кожен в різний спосіб долучається до створення дива та затишку для парафіян. Сподіваємося, що гарною традицією стане цьогорічна акція «Шкільний портфелик», завдяки якій ми змогли побачити безліч дитячих посмішок та відчути тепло їхніх сердець.

А що ж таке «Tutti i Santi» для самих учасників спільноти?

«Це невід’ємна частина мого життя, це місце, де я знайшла себе; це люди, які завжди підтримують та розуміють; це там, де я просто можу бути собою»

«Для мене – це місце сили, місце величезного натхнення і підтримки; це люди, яким я можу довіряти і яких дуже люблю»

«Це крута атмосфера, друзі молитви та багато іншого»

«Це там, де просто добре, там, де серед своїх, де люблять мене і я люблю їх»

«Це ще одна сім’я, з якою пов’язано багато різних спогадів і спільно прожитих моментів, місце надзвичайно крутих людей»

Як приєднатися до «Tutti i Santi»?

У середині метушливого тижня саме час відвідати нашу спільноту, бо тут кожен зможе знайти душевний спокій, підняти настрій собі та іншим, побути з Богом, більш детально вивчати Святе Письмо, почути мудре слово духівника, поділитися думками та переживаннями, отримати порцію корисних знань на різні цікаві теми.

Отож, середа, 19:00, актовий зал парафії Всіх Святих Українського Народу, вул. 15 квітня, 37а.

[/temphc-start]

WP Radio
WP Radio
OFFLINE LIVE