Передплата

У Тернопільсько-Зборівській архиєпархії уже протягом 25-ти років виходить друком газета «Божий сіяч». Відтепер деякі матеріали можна переглянути в інтернеті.

З метою кращого ознайомлення із нашим часописом ми створили окремий сайт, на якому ви зможете прочитати матеріали як для молоді, так і для дорослих: актуальні теми сьогодення, роздуми про важливе, невигадані історії із життя людей, історія парафій Тернопільсько-Зборівської митрополії, знайти духовну спадщину, пояснення Святого Письма та все, що стосується парафіяльної «кухні».

Газета виходить на 12-ти сторінках раз у місяць і надсилається до передплатників поштою. Пожертва на 12 місяців 2023 року – 72 гривні.

«Божий сіяч» розповсюджується через священників нашої архиєпархії, однак якщо хтось із вас захоче передплатити нашу газету, це можна зробити безпосередньо в редакції часопису (м. Тернопіль, вул. Січових Стрільців, 6а – у приміщенні архиєпархіального управління, 3-й поверх), заповнивши форму на сайті, або ж надіславши листа на електронну скриньку: gazeta.bs@gmail.com

Запрошуємо усіх бажаючих до творчої співпраці. Будемо раді, коли ви надсилатимете свої дописи про події, які відбуваються на ваших парафіях, розповіді про цікавих людей, духовні та інші тематичні роздуми на різні теми релігійного та суспільного життя, а також поезії, новели, оповідання, невигадані історії, бувальщини тощо.

Сердечно вітаємо усіх вас зі святом Різдва Христового і Новим роком! Нехай він буде для вас благословенним, радісним і щасливим!

З повагою і любов’ю колектив редакції.

Як передплатити

Зважаючи на ситуацію, яка склалася у зв’язку з поширенням епідемії коронавірусу, що негативно позначилося на відвідуванні храмів нашими вірними, намагаємося за допомогою друкованого слова заповнити цю суттєву прогалину у вашому духовному житті. Ми розуміємо, що газета, як і, зрештою, радіо, телебачення чи передачі онлайн не можуть повністю замінити вашу безпосередню присутність у святих храмах, однак у цей нелегкий час з Божою допомогою постараємося прокласти своєрідний духовний місток між вами і святинями. Приходячи до ваших домівок, наша газета разом з Божим словом приноситиме високий дух сакральності і божественності.

Оскільки в цих карантинних обставинах до храмів приходить невелика кількість людей, що створює проблему в розповсюдженні і передплаті часопису, пропонуємо застосувати позитивний приклад багатьох парафій нашої архиєпархії, в яких новий примірник газети не залежується у церкві, а відповідальні за передплату і розповсюдження газети передають її через присутніх у храмі парафіян або самі чи за допомогою поштарів приносять до решти передплатників. Мабуть, у цих умовах це найоптимальніший варіант приходу «Божого сіяча» до своїх читачів.

Нам усім потрібно усвідомити, що коли через тривалий карантин переривається безпосередній контакт людей із Церквою, його, в міру своїх можливостей, має підтримувати релігійна газета та інші засоби масової інформації, які зможуть кваліфіковано і доступно нести Боже слово до своїх парафіян. Сподіваємося на розуміння і відповідальне ставлення до цієї важливої справи священників, розповсюджувачів і всіх читачів нашої газети. Молитовно просимо у Господа нашого Ісуса Христа благословення і Божої благодаті для ваших родин та всіх парафіяльних спільнот.

WP Radio
WP Radio
OFFLINE LIVE