У Божому Слові черпають натхнення

Молодь усіх поколінь, подібно до євангельського юнака, ставить запитання: «Учителю! Що доброго маю чинити, щоби мати життя вічне?» (Мт 19,16), бо молодь – це категорія людей, яка інтенсивно шукає і хоче отримати відповіді на всі важливі насущні проблеми. Відкрити справжнє обличчя Христа і допомогти молоді повірити Йому цілковито – завдання Церкви. Для того, аби довірити Христові своє теперішнє і майбутнє, молоді слід передусім зустрітися із Церквою: «Молодь не може не зустрітися з Церквою. І Церква теж не може не зустрітися з молодими. Треба тільки, щоб Церква мала глибоке розуміння того, чим є молодість, яке її значення для життя кожної людини», – говорив святий Папа Іван Павло ІІ.

На цьому шляху юнацтву, аби краще запізнатися з Євангельськими істинами, допомагають християнські молодіжні спільноти. Однією з них є організація «Богослов», що діє при храмі святого Івана Богослова.

22 липня 2002 року молоді парафіяни­ентузіасти Роман та Олександра Глєбови, Оксана Соліляк, Святослав Лашкевич і  Василь Савка  започаткували організацію «Богослов». Головним кредо спільноти стало гасло: «Хто, як не ми? Як не зараз, то коли? Ми – команда!»

Протягом першого року існування кількість учасників невпинно зростала. Тому було створено 3 групи: молодша (4–9 років), середня (10–14 років) і старша (від 15 років), в яких налічувалося по 20–30 осіб. Нині є 72 дійсних учасники.

Основна мета спільноти – залучення молоді до християнського життя такими видами діяльності:

– організація духовно­пізнавальних заходів для молоді;

– втілення в життя благодійних акцій та волонтерство;

– створення і реалізація проєктів: таборів, веселих канікул;

– постановка театральних вистав.

Ми використовуємо різні засоби для залучення нових учасників. Один із них – оголошення у храмі. Завдяки цьому наповнюється молодша група організації. До середньої і старшої учасники, зазвичай приєднуються після таборів. Ми  також популяризуємо свою спільноту у соціальних мережах.

Особливістю нашої спільноти є те, що ми є командою і водночас великою сім’єю, де кожен отримує любов, підтримку, поміч чи розраду.

Головною особливістю є любов до всього, що створюємо. Ми вкладаємо сенс у те, що робимо та намагаємося донести його іншим.

Беззаперечним лідером та прикладом для членів організації є наш керівник Роман Глєбов. Він вчить діяти та чинити так, аби при цьому зберігати цінності Церкви. Ще одним великим прикладом для нас є Глава і Отець УГКЦ – Блаженніший Святослав. Він є освіченою й ерудованою особистістю у багатьох сферах, який уміє ґрунтовно, виважено, влучно й зрозуміло трактувати Біблію.

Наші контакти:

Тел.: (097) 990­03­30 (п. Роман)

ФБ: ТАБОРИ «БОГОСЛОВ»

Інстаграм: bogoslov_2002

Телеграм: ТМО БогоSlov

Вікторія Процик

WP Radio
WP Radio
OFFLINE LIVE