Дорогою благовісті та спасіння

Спільнота «Молодь святого Альфонса» при парафії Матері Божої Неустанної Помочі в Тернополі сформувалась у процесі духовно­просвітницької роботи. Адже в згромадженні отців­редемптористів, які опікуються парафією, розуміють, що «молодь, яка має дуже велике значення в нинішньому суспільстві, повинна бути оточена особливою любов’ю, передусім там, де є парафії, щоб молоді стали правдивими новими людьми і творцями нового людства». Для цього редемптористи намагаються «збуджувати і підтримувати в юних місійний запал, щоб з­поміж них виростали майбутні проповідники Євангелія».

«Молоддю святого Альфонса» спільнота почала називатися з 2006 року.

Наша спільнота велика та дружня. Вона поділяється на дві категорії: молодша молодь та старша молодь. Вікові категорії кожної з них становлять 10­13 та 14­25 років. Всіх нас налічується близько 62 спільнотян.

Кожен учасник організації може збагатити свій духовний світ, дізнатися більше про релігію та християнство, весело проводити час. Спільнота допомагає нам ближче пізнавати Бога, знаходити нових друзів, відпочивати від рутини, ставати кращою версією себе.

Члени спільноти плідно працюють у різних напрямках духовного життя парафії. Багато хто з молодих людей є приятелями спільноти «Віра і світло» та аніматорами «Марійської дружини» й дитячих груп на «сарептах» у Зарваниці. Спільнота організовує різні молитовні чування, виступи, концерти на парафії, вертеп, свято Миколая, св. Альфонса та ін.

Наша спільнота часто займається благодійністю та волонтерством. Нещодавно наші молоді учасники закінчили школу аніматора, що допомогло нам стати відповідальнішими. Постійний розвиток і праця над собою дає змогу з впевненістю сказати, що ми є прикладом для діток. Часто допомагаємо в церкві, проводимо благодійні ярмарки. Найбільше любимо день Святого Миколая, адже саме тоді ми проводимо акцію «Миколай про тебе не забуде». Зустрівши Миколая, наші помічники їдуть до діток з неблагополучних сімей і діляться з ними радістю цього чудового свята. Бачити щасливі дитячі обличчя – найкраща нагорода. Нещодавно кілька учасників нашої спільноти їздили в Петриків, де спілкувалися та цікаво проводили час з дітьми­сиротами. Кожного літа у нас на парафії проводяться канікули з Богом, та виїзні табори в Зарваницю. На жаль, карантин негативно вплинув на життя нашої спільноти. Багато обмежень не дають змоги організовувати масштабніші заходи та акції, але ми стараємося знаходити виходи із цих ситуацій.

Гаслом нашої спільноти є слова, взяті з 129­го псалма, – «Велике у Нього Відкуплення».

Наша особливість у підтримці, дружбі та єдності. Ми всі чудово та злагоджено працюємо у команді. Також завжди раді прийти комусь на допомогу, брати участь у різноманітних дійствах, творити щось хороше.

З іншими спільнотами можемо поділитися великою кількістю позитиву, завзятістю та підтримкою. Ми часто навідуємось один до одного та ділимося досвідом, дізнаємося багато нового та корисного для подальшої праці на славу Божу.

Нашій спільноті дуже пощастило з духовними наставниками. Усі отці, брати та сестри, які з нами працювали та вкладали багато сил та старань, є справжнім прикладом для нас. Ми мали велику честь працювати з падре Сержом, який вмів зацікавити та зініціювати. Отець Ігор, наш настоятель, та сестра Ольга сприяли духовному зростанню та зближенню всіх нас. Брат Микола, інші отці та сестри – кожен з них навчив нас чомусь особливому. Всі вони – високодуховні люди, які спонукають до пізнання Бога та є неперевершеним прикладом для наслідування.

Ми розповідаємо про спільноту своїм друзям та знайомим. Також ведемо активну сторінку в інстаграм – https://instagram.com/alfonsenyata_cssr?igshid=10sygm24x5eс

Запрошуємо усіх бажаючих до нас на зустрічі!

Зустрічі відбуваються у четвер та неділю о 19.30 в класі молоді.

м. Тернопіль, бульв. Данила Галицького, 1а церква Матері Божої Неустанної Помочі

Контакти:

Вікторія Бідочко (тел. 068 105 15 14)

Вікторія Бідочко