У світлі материнської любові

Молодіжна  християнська спільнота «Світло Марії» заснована у Тернополі при храмі Успіння Пресвятої Богородиці 29 березня 1999 р. Її становлення благословив і  тривалий час був духовним опікуном світлої пам’яті о. Михаїл Шевчишин, ЧНІ. Одним із найважливіших завдань спільноти є вшанування Пресвятої Богородиці, нести її світло людям і запалювати вогник Божої любові у серцях.

Уже  від початків заснування спільноти її духовним проводом займались отці-редемптористи, які засівали плодючі зерна християнських чеснот у душах молодих людей. Завдяки духовному проводу та через яскравий приклад життя послідовників святого Альфонса Пресвята Богородиця, як справжня Мати, навчає молодь іти за Христом.

Спільнота  сьогодні нараховує 25 членів, у віковому діапазоні 16+. Її учасники своє кредо окреслюють словами: «Коли Бог на першому місці, то все на своєму місці». Вони намагаються жити у святості, плекаючи сімейні цінності через власний приклад, який черпають зі Святого Письма. Їхнім покликанням є свідчення Божої любові, Божого відкуплення кожному, кого зустрічають у житті.

Молодь  спільноти «Світло Марії» проводить щотижневі зустрічі, на яких разом молиться, співає, розважає над Божим Словом, переглядає християнські фільми, дискутує над важливими темами сьогодення. Крім того, організовує нічні молитовні чування, проводить табори для дітей у Зарваниці, духовно відновлюється на реколекціях, бере активну участь у прощах до Зарваниці, з’їздах  християнської молоді, долучається до патріотичних заходів у Тернополі.

Християнські  активісти креативно підходять до залучення у спільноту інших учасників. Для цього у соцмережах пропагують молодіжно-духовне життя та свій розвиток і запрошують майбутніх учасників на різних фестивалях, таборах та зустрічах.

Молодь  спільноти «Світло Марії» зустрічається щоп’ятниці о 19-й годині у класі церкви Успіння Пресвятої Богородиці.

Ми  – дуже активна молодь. Попри щільний графік кожного учасника спільноти, намагаємося бути єдині, разом ідемо до спільної мети і прагнемо плекати любов до Бога в усіх його проявах. Співпрацюємо з багатьма тернопільськими спільнотами, а з редемптористами з інших міст маємо спільні проєкти, наприклад, Школа християнського аніматора, Фестиваль редемпториської молоді, різні інсценівки, прощі тощо.

Ми  черпаємо натхнення з молитовних і тематичних зустрічей, які проводять наші духівники о. Василь Ліниця та с. Клара Партем.

 Наші  контакти: 

м. Тернопіль, вул. кн. Острозького, 55, церква Успіння Пресвятої Богородиці.

Інстаграм  – switlo.marii

Софія Павловська

WP Radio
WP Radio
OFFLINE LIVE