Не завдаваймо шкоди здоров’ю

Січень насичений великими християнськими святами. Люди завжди з трепетом очікують цих святкових днів по-особливому. Проте дуже часто ці святкування мають здебільшого земний характер, ніж духовний. Люди готують багаті застілля, які часто є надмірними. Значна кількість продуктів харчування та напоїв переводиться без потреби і нерідко вони завдають шкоду здоров’ю. Стриманість та поміркованість під час різдвяного посту швидко переходять у нестриманість та непоміркованість.
До християнських традицій святкування різдвяно-новорічних свят належать приватна молитва, спільна молитва з родиною, богослужіння у храмах, діла милосердя, колядки, щедрівки, віншування.

У святкові дні люди надають перевагу різним видам дозвілля, зокрема перегляду телевізійних програм тощо.
У різдвяний час варто згадати про тих самотніх, які не мають багатих столів, не мають близьких і несуть тяжкі життєві хрести, та всіх, кому потрібна наша допомога. Не забуваймо про нашу матінку-землю, яка виснажена нерозумною людською діяльністю. Тож зробімо собі обрахунок нашого сумління за прожитий рік. Очистьмо свої душі й серця, щоб у них міг народитися і замешкати маленький Ісус.

Також 11 січня в екологічному календарі є День заповідників і парків.

WP Radio
WP Radio
OFFLINE LIVE