Різдвяний подарунок

Традиційно напередодні Різдва за сприяння архієпархіального центру «Карітас Оломоуц», що в Чехії, у «Карітас Тернопіль» відбулася акція «Різдвяний подарунок».

Одяг, взуття, засоби гігієни, канцелярське приладдя, іграшки та солодощі отримали 120 дітей-сиріт, напів сиріт, дітей з сімей СЖО, учасники проєкту «Соціально-педагогічна робота з дітьми та молоддю».

Кожен дарунок – персональний, з любов’ю, турботою та думкою про свого підопічного, зібраний родиною-патроном із Чехії. При його підготовці враховувався не лише вік дитини, а й розмір її одягу, взуття, захоплення, смаки тощо.

У відповідь на щедрі різдвяні презенти підопічні передали своїм благодійникам листи, сповнені вдячності, малюнки й листівки, створені власноруч.

Щиро дякуємо нашим партнерам із Чехії , зокрема директору Карітасу Оломоуц @Vaclav Keprt та координатору проєкту Христині Новодворські, а також всім небайдужим родинам, які доєдналися до різдвяного дива, ширячи світом добро й прославляючи в такий спосіб народження Ісуса Христа.