Обрані: багатосезонний серіал про Ісуса

Такого Ісуса ви ще не бачили. У серіалах, фільмах, на екрані. І саме зараз настав час подивитися на Христа по-іншому. Змінити своє уявлення і стерти всі стереотипи. Або якщо їх не було, то уявити Його через образ, поданий у багатосезонному серіалі «Обрані».

Розповісти коротко, який Ісус у цьому серіалі, важко. Мабуть, описуючи одним словом, найточніше буде сказати – живий і дуже близький до нас. Він добрий та мудрий, простий і відкритий… Поєднання суцільних протиріч робить Його таким, від якого неможливо відвести очей.

[temphc-start on=”2022-02-01″ at=”17:54″ countdown=”true” color=”orange” message=”Матеріал на даний момент недоступний.”]

Цікаві  факти:

Режисер  серіалу Даллас Дженкінс обговорює кожен епізод «Обраних» з католицьким священником, рабином і євангельським християнином. Вони до деталей розписують сценарій, щоб картина була максимально точною і при цьому не втрачала художності.

Даний  серіал – це найбільший медіапроєкт усіх часів, що фінансується глядачами та просто людьми.

Режисер  Даллас Дженкінс має амбітну мету. Він хоче випустити сім сезонів серіалу, які зможуть охопити 1 мільярд людей до 2024 року, щоб світ зараз зустрів Ісуса.

Перекладений  50-ма мовами серіал був профінансований на 10 мільйонів доларів 19 000 інвесторами за принципом «заплатити наперед» після перегляду.

Серіал  входить у топ-50 розважальних додатків на iOS та Android, є абсолютно безкоштовним для перегляду на веб-сайті www.thechosen.tv/app.

«Фільм «Обрані», – згадує режисер, – не народився б, доки мене справді не зламали. Бог дозволив мені «зламатися». Останній фільм, який я зняв перед «Обраними», провалився у прокаті. Я повністю провалився, для мене не було майбутнього. Щиро запитував себе, чи зможу коли-небудь зняти ще один фільм. У такому стані Бог дійсно прийшов мені назустріч і промовив до мене через товариша, мою дружину і чудо розмноження хліба та риби для 5000 людей у Євангелії». З цього євангельського уривку «я повинен був навчитися», що «моя робота не полягала в тому, щоб нагодувати 5000 людей, а лише в тому, щоб постачати хліби та рибу».

Джонатан  Роумі – не тільки зірка серіалу «Обрані» – першого «багатосезонного» шоу про життя Ісуса Христа, а й побожний практикуючий католик.

Нещодавно  здійснилася його мрія дитинства – він зустрівся з Папою Римським. Це була одна з найбільших духовних «почестей» у його житті.

Після  підтвердження того, що Йонатан був Ісусом, Папа запитав, чи Даллас був Юдою. „Мені сподобалося почуття гумору Папи, і бачити, як The Chosen поширюється на таку кількість різних людей по всьому світу. Одна лише ця коротка зустріч показала серіал буквально сотням тисяч нових глядачів,“ – згадують творці серіалу.

[/temphc-start]

Джерело Фото: facebook.com/insidethechosen