До уваги передплатників

У Тернопільсько-Зборівській архиєпархії уже протягом 25-ти років виходить друком газета «Божий сіяч». Відтепер деякі матеріали можна переглянути в інтернеті.

З метою кращого ознайомлення із нашим часописом ми створили окремий сайт, на якому ви зможете прочитати матеріали як для молоді, так і для дорослих: актуальні теми сьогодення, роздуми про важливе, невигадані історії із життя людей, історія парафій Тернопільсько-Зборівської митрополії, знайти духовну спадщину, пояснення Святого Письма та все, що стосується парафіяльної «кухні».

Газета виходить на 12-ти сторінках раз у місяць і надсилається до передплатників поштою. Пожертва на 12 місяців 2021 року – 40 гривень.

«Божий сіяч» розповсюджується через священників нашої архиєпархії, однак якщо хтось із вас захоче передплатити нашу газету, це можна зробити безпосередньо в редакції часопису (м. Тернопіль, вул. Січових Стрільців, 6а – у приміщенні архиєпархіального управління, 3-й поверх), заповнивши форму на сайті, або ж надіславши листа на електронну скриньку: gazeta.bs@gmail.com

Запрошуємо усіх бажаючих до творчої співпраці. Будемо раді, коли ви надсилатимете свої дописи про події, які відбуваються на ваших парафіях, розповіді про цікавих людей, духовні та інші тематичні роздуми на різні теми релігійного та суспільного життя, а також поезії, новели, оповідання, невигадані історії, бувальщини тощо.

Сердечно вітаємо усіх вас зі святом Різдва Христового і Новим роком! Нехай він буде для вас благословенним, радісним і щасливим!

З повагою і любов’ю колектив редакції.

WP Radio
WP Radio
OFFLINE LIVE