Як стати щасливим

або в чому полягає сенс життя?

Пропонуємо розглянути 13 важливих і хвилюючих тем для молоді. Пошук Бога і змісту життя, виклики, перемоги і поразки. Починаємо з теми, про яку говорять всі: що ми робимо тут, на землі, та який у цьому сенс.

Питання щастя тісно пов’язане з питанням про сенс життя. Нам ніколи не достатньо просто жити, мусимо розуміти для чого живемо. І кожен погодиться, що живемо, не щоб страждати, а щоб бути щасливими.

[temphc-start on=”2022-02-01″ at=”17:54″ countdown=”true” color=”orange” message=”Матеріал на даний момент недоступний.”]

А що для цього потрібно?

Кожна людина, як їй здається, знає в чому щастя.

Часто думаємо, що маючи багато грошей матимемо щастя, адже зможемо здійснити свої мрії, завоювати авторитет інших людей та й, зрештою, стати більш незалежними, бо гроші дають нам відчуття захищеності.

Блаженніший Любомир Гузар якось сказав: «Гроші потрібні, без них не прожити, але гроші не дають щастя», і далі, цитуючи Арістотеля, продовжив: «Гроші не роблять нас щасливими —гроші заспокоюють нерви».

То чи справді вони – запорука щастя?

Жити в своє задоволення добре, поки знаєш, чим себе сьогодні можна розважити – кар’єра, подорожі чи вечірки. Та коли єдиним прагненням стають тілесні задоволення, то десь в глибині душі з’являється відчуття того, що життя проходить даром і не має жодного змісту.

Жодні відносини не можуть нас задовольнити цілком. На світі живе багато людей, повністю забезпечених, щасливих у шлюбі, і все одно вони перебувають в тихому жахітті, розуміючи, що в них є щось подібне до «дірки», яку неможливо заповнити ні їжею, ні напоями, ні автомобілями чи телевізорами, ні добре вихованими дітьми і вірними друзями.

Люди себе руйнують, бо не мають в житті мети. І хоча б у нас була найсмачніша їжа, найвишуканіший одяг, найкраща робота, без усвідомлення сенсу свого життя ми постійно відчуватимемо, що нам чогось не вистачає для щастя.

Для чого я живу і чи є сенс в усьому, що я роблю?

Мета життя значно вища, ніж ваша сім’я, кар’єра, найсміливіші мрії чи амбіції. Якщо справді хочете з’ясувати, чому опинилися на цій планеті, то маєте почати з Бога. Ви народилися на цей світ згідно з Його волею та заради Його волі.

Річ у тім, що створювали себе не ви, тому й не можете пояснити, заради чого існуєте на цьому світі! Тільки винахідник або інструкція з використання допомагають зрозуміти призначення нового винаходу.

Лише Той, хто нас створив, знає, чому кожен із нас тут.

Тільки в Бозі ми знаходимо своє справжнє походження, свою ідентичність, свій сенс, свою мету, своє призначення, свою долю. Лише коли прийдемо до Нього і слухатимемо Його через Слово Боже, отримаємо відповідь. Будь-яка інша дорога веде у глухий кут.

Правдиве щастя і сенс життя ми можемо знайти тільки з Богом.

[/temphc-start]

WP Radio
WP Radio
OFFLINE LIVE